fbpx

Hurtownia fotowoltaika klimatyzacja pompy ciepła

Zbiornik buforowy ELEKTROMET BWE 100L

1480,00  netto

Zbiornik buforowy ELEKTROMET BWE 100L przeznaczony jest do gromadzenia, przechowywania i przekazywania nadmiaru ciepłej wody grzewczej.

Availability: 8 w magazynie

elektromet logo

Zbiornik buforowy ELEKTROMET BWE 100L przeznaczony jest do gromadzenia, przechowywania i przekazywania nadmiaru ciepłej wody grzewczej lub innych płynów dopuszczonych do kontaktu ze stalą uzyskanych z różnych źródeł ciepła: kotłów c.o., kolektorów słonecznych, pomp ciepła, itp.

Zbiornik ELEKTROMET to wiszący zbiornik buforowy o pojemności 100 litrów.

Cechy: 

  1. Funkcja: Zbiornik BWE służy do gromadzenia, przechowywania i przekazywania nadmiaru ciepłej wody grzewczej. Może być wykorzystywany w systemach centralnego ogrzewania oraz z odnawialnych źródeł energii, takich jak kolektory słoneczne czy pompy ciepła.
  2. Montaż grzałki elektrycznej: Zbiornik BWE umożliwia montaż grzałki elektrycznej, co pozwala na podgrzewanie wody użytkowej bezpośrednio w zbiorniku.
  3. Materiał i izolacja: Wykonany jest z blachy stalowej czarnej, a izolację termiczną stanowi warstwa pianki poliuretanowej. Zabezpieczenie termiczne zapewnia płaszcz z cienkiej blachy stalowej i pokrywy z tworzywa sztucznego ABS.
  4. Bezpieczeństwo: Bufor BWE jest urządzeniem ciśnieniowym, przystosowanym do pracy w pozycji pionowej przy maksymalnym ciśnieniu wody 0,3 MPa (3 barów). Warto zainstalować zawór bezpieczeństwa na dopływie zimnej wody.

 

Waga 63 kg
Wymiary 437 × 837 cm
Shopping Cart