fbpx

Hurtownia fotowoltaika klimatyzacja pompy ciepła

,

Elektromet MDC grzałka przepływowa 400-6 kW 400V (3x2kw)

1012,32  netto

Elektromet MDC grzałka przepływowa 400-6 kW 400V (3x2kw) – to kompaktowe urządzenie , przeznaczone do montażu w instalacji C.O.

Elektryczny przepływowy ogrzewacz instalacji C.O. typu MDC może współpracować z każdym źródłem ciepła jak np. kominkiem, kotłem na paliwo stałe, pompą ciepła czy kotłem gazowym jak również i olejowym.

Availability: 8 w magazynie

elektromet logo

ELEKTROMET to setki tysięcy ogrzewaczy, wymienników i kotłów produkowanych i dystrybuowanych każdego roku na terenie całego kraju oraz w wielu krajach Europy i Azji. Pomimo dużych rozmiarów ELEKTROMET pozostał firmą polską i rodzinną.


Elektromet MDC grzałka przepływowa 400-6 kW 400V (3x2kw) – to kompaktowe urządzenie , przeznaczone do montażu w instalacji C.O.

Elektryczny przepływowy ogrzewacz instalacji C.O. typu MDC może współpracować z każdym źródłem ciepła jak np. kominkiem, kotłem na paliwo stałe, pompą ciepła czy kotłem gazowym jak również i olejowym.

Elektromet MDC ogrzewacz instalacji C.O. przeznaczony jest przede wszystkim do dogrzewania układu C.O. w razie wystąpienia jakichkolwiek problemów z głównym źródłem ciepła zainstalowanym w użytkowanym obiekcie.

Grzałka przepływowa 400-6 kW może być stosowana w instalacjach centralnego ogrzewania systemu otwartego posiadającego zabezpieczenia zgodnie z wymaganiami normy PN-B-02413 lub systemu zamkniętego – posiadającego zabezpieczenia zgodnie z wymaganiami normy PN-B-02414.

Instalacja C.O. w której zamontowany jest elektryczny przepływowy ogrzewacz może być napełniona wodą bądź też innym płynem przeznaczonym do tego typu instalacji na bazie glikolu o stężeniu nie większym aniżeli 50%.


Zalety urządzenia:

– stanowią zabezpieczenie instalacji C.O.  w przypadku awarii głównego źródła ciepła np. kotła C.O.;

– wspomagają pracę podstawowego źródła ciepła (np. pompy ciepła) w sytuacji wystąpienia ekstremalnie niskich temperatur;

– chronią przed zamarznięciem wody w instalacji C.O. zwłaszcza w budynkach nieużytkowanych;

-stanowią idealne uzupełnienie instalacji fotowoltaicznej, gdyż nadwyżki prądu generowane poprzez instalację fotowoltaiczną służą do dogrzewania budynku.


Dokumenty do pobrania

file pdf iconInstrukcja instalacji i obsługi. Karta gwarancyjna


PV-MET hurtownia fotowoltaika, klimatyzacja, pompy ciepła, producent elementów montażowych

307454913 581691667083771 7699249945046806472 n

Specjalizujemy się w produkcji i sprzedaży elementów montażowych (konstrukcyjnych) do branży fotowoltaicznej.

Robimy to skutecznie od kilku lat, wcześniej zdobywając doświadczenie za granicą, kiedy branża energii odnawialnej zapoczątkowała w Europie Zachodniej.

Nasza wiedza i doświadczenie pomaga naszym klientom realizować się zawodowo zdobywając nowe rynki handlowe i usługowe.

Nasza firma posiada własne zaplecze produkcyjne co sprawia, że jesteśmy niezależnym dostawcą o pewnej pozycji na rynku, współpracujemy zarówno z czołowymi hurtowniami z branży fotowoltaicznej jak i indywidualnymi odbiorcami, którzy zajmują się usługami instalacyjnymi w całej Polsce.

W naszej ofercie można znaleźć wszystko co potrzebne jest do montażu kompletnej instalacji solarnej.

Współpraca z nami gwarantuje nie tylko dobrą jakość i ceny, ale również wsparcie doświadczeniem i naszą wiedzą. Wierzymy, że w ten sposób buduje się dobre relacje i wzajemny rozwój.

Nasz zespół ciągle poszukuje nowych rozwiązań w branży – dzięki nam nasi Klienci na bieżąco zdobywają cenne informacje co ma duży wpływ na ich sukces na rynku.

fotowoltaikaWierzymy, że energia słoneczna będzie wykorzystywana w każdym domu tak jak woda z kranu. 

Aby to osiągnąć, poświęcamy się przede wszystkim temu, aby być najlepszym dostawcą akcesoriów fotowoltaicznych, zapewnić każdemu partnerowi niezawodne produkty i doskonałą obsługę.

Nasza firma bazuje na innowacyjności, skupiamy się na jakości i perfekcyjnej obsłudze klienta. Chcemy pozostawić coś dobrego naszym przyszłym pokoleniom.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i do kontaktu.

teamZ nami osiągniesz sukces!

Waga5,77 kg
Wymiary60 × 20 × 20 cm
Shopping Cart