fbpx

Hurtownia fotowoltaika klimatyzacja pompy ciepła

,

Zawór kulowy prosty woda 1″ NW motylek Green PN30

39,00  netto

Zawór Kulowy Prosty Woda 1″ NW Motylek Green PN30 mają za zadanie kontrolować przepływ wody o różnych temperaturach w systemach wodnych poprzez ich otwieranie i zamykanie. Mogą być instalowane w różnych orientacjach, takich jak pionowa, pozioma lub skośna, i są przystosowane do pracy w dowolnym położeniu. Powinny pracować, gdy są w pełni otwarte lub w pełni zamknięte.

Availability: 30 w magazynie

valvex logo

GREEN to marka produktów instalacyjnych i sanitarnych. Oferta GREEN to trzy główne grupy produktowe: zawory, baterie i akcesoria.

Produkty wyprodukowane pod ścisłym nadzorem i gwarantowane przez doświadczonego, polskiego producenta armatury instalacyjnej i sanitarnej – VALVEX S.A.

Posiadają parametry pracy zgodne z wymaganiami norm europejskich w stosunku do wyrobów budowlanych, potwierdzone właściwymi atestami i dopuszczeniami.

Produkty Green objęte są 10 letnią gwarancją i objęte ubezpieczeniem OC.


Zawór kulowy prosty woda 1″ NW motylek Green PN30

Zawory kulowe mają za zadanie kontrolować przepływ wody o różnych temperaturach w systemach wodnych poprzez ich otwieranie i zamykanie. Mogą być instalowane w różnych orientacjach, takich jak pionowa, pozioma lub skośna, i są przystosowane do pracy w dowolnym położeniu.

Powinny pracować, gdy są w pełni otwarte lub w pełni zamknięte.

Parametry techniczne:
PN30
-Temperatura pracy: do 180 [oC]
-Media rozdzielcze: woda ciepła i zimna
-Maksymalne ciśnienie pracy: 30 [Bar]

Zaletą zaworu kulowego jest jego uniwersalność. Ze standardowym gwintem 1 cal doskonale pasuje do większości systemów, zapewniając łatwą instalację oraz kompatybilność z różnymi rodzajami rur i urządzeń. Dzięki specjalnie zaprojektowanej konstrukcji motylka PN30, osiągane jest optymalne ciśnienie pracy, co wpływa na stabilność oraz płynność działania instalacji pomp ciepła.

Precyzyjna regulacja przepływu wody jest kluczowym elementem każdej instalacji cieplnej. Zawór kulowy umożliwia płynną kontrolę strumienia cieczy, co pozwala na precyzyjne dopasowanie do potrzeb konkretnego systemu. To istotne, zwłaszcza w kontekście efektywności energetycznej i optymalnego wykorzystania pomp ciepła, zapewniając optymalne warunki pracy.

Instalatorzy pompy ciepła mogą być pewni, że wprowadzają do systemu zawór kulowy, który nie tylko zapewnia stabilność i wydajność, ale także minimalizuje ryzyko awarii czy potrzeby częstych napraw. To kluczowe z punktu widzenia użytkowników, którzy oczekują niezawodności i efektywności systemów grzewczych.


PV-MET hurtownia fotowoltaika, klimatyzacja, pompy ciepła, producent elementów montażowych

307454913 581691667083771 7699249945046806472 n

Specjalizujemy się w produkcji i sprzedaży elementów montażowych (konstrukcyjnych) do branży fotowoltaicznej.

Robimy to skutecznie od kilku lat, wcześniej zdobywając doświadczenie za granicą, kiedy branża energii odnawialnej zapoczątkowała w Europie Zachodniej.

Nasza wiedza i doświadczenie pomaga naszym klientom realizować się zawodowo zdobywając nowe rynki handlowe i usługowe.

Nasza firma posiada własne zaplecze produkcyjne co sprawia, że jesteśmy niezależnym dostawcą o pewnej pozycji na rynku, współpracujemy zarówno z czołowymi hurtowniami z branży fotowoltaicznej jak i indywidualnymi odbiorcami, którzy zajmują się usługami instalacyjnymi w całej Polsce.

W naszej ofercie można znaleźć wszystko co potrzebne jest do montażu kompletnej instalacji solarnej.

Współpraca z nami gwarantuje nie tylko dobrą jakość i ceny, ale również wsparcie doświadczeniem i naszą wiedzą. Wierzymy, że w ten sposób buduje się dobre relacje i wzajemny rozwój.

Nasz zespół ciągle poszukuje nowych rozwiązań w branży – dzięki nam nasi Klienci na bieżąco zdobywają cenne informacje co ma duży wpływ na ich sukces na rynku.

fotowoltaikaWierzymy, że energia słoneczna będzie wykorzystywana w każdym domu tak jak woda z kranu. 

Aby to osiągnąć, poświęcamy się przede wszystkim temu, aby być najlepszym dostawcą akcesoriów fotowoltaicznych, zapewnić każdemu partnerowi niezawodne produkty i doskonałą obsługę.

Nasza firma bazuje na innowacyjności, skupiamy się na jakości i perfekcyjnej obsłudze klienta. Chcemy pozostawić coś dobrego naszym przyszłym pokoleniom.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i do kontaktu.

teamZ nami osiągniesz sukces!

Waga 0,05 kg
Shopping Cart