fbpx

Hurtownia fotowoltaika klimatyzacja pompy ciepła

Grupa bezpieczeństwa CWU INOX 6 Bar na belce

115,00  netto

Grupa bezpieczeństwa CWU INOX 6 Bar na belce to wysokiej jakości grupa bezpieczeństwa do zabezpieczania instalacji ciepłej wody użytkowej przed nadmiernym wzrostem ciśnienia, do pomiaru ciśnienia, oraz do odpowietrzania instalacji.

Availability: 10 w magazynie

 

Grupa bezpieczeństwa CWU INOX 6 Bar na belce to wysokiej jakości grupa bezpieczeństwa do zabezpieczania instalacji ciepłej wody użytkowej przed nadmiernym wzrostem ciśnienia, do pomiaru ciśnienia, oraz do odpowietrzania instalacji.

Produkt zbudowany jest z belki ze stali nierdzewnej z możliwością podłączenia przeponowego naczynia w zbiorczego. Zawór bezpieczeństwa wykonany jest z mosiądzu tak samo jak odpowietrznik automatyczny. Grupa posiada ciśnieniomierz.

Grupa bezpieczeństwa charakteryzuje się solidnym wykonaniem i trwałym oznaczeniem na korpusach, zgodnie z europejskimi normami.


Cechy produktu:

Doskonała ochrona układu grzewczego przed wzrostem ciśnienia

Grupa bezpieczeństwa to kompletny układ zabezpieczający instalację grzewczą przed niebezpiecznym wzrostem ciśnienia, spowodowanym wzrostem temperatury wody w instalacji i jej rozszerzalnością cieplną.

Kontroluje poziom ciśnienia w instalacji grzewczej

Odpowietrza instalację grzewczą

Wszystkie elementy odznaczają się precyzją i najwyższą jakością wykonania.

W produkcji zastosowano wysoce odporny stop metalu, co zapewnia wyjątkową trwałość.

Grupy bezpieczeństwa z zaworem bezpieczeństwa stosuje się jako zestaw do zabezpieczania instalacji grzewczej.


Parametry techniczne:

– Maksymalna temperatura pracy: 100 [°C]

– Maksymalne ciśnienie pracy: 10 [Bar]

– Przyłącza: GW 3/4″

– Odpowietrznik automatyczny: 1/2” z zaworem stopowym

– Zawór bezpieczeństwa: 6 [Bar] – Maksymalne stężenie glikolu: 30%

– Możliwość podłączenia naczynia przeponowego

– Stal nierdzewna

 


PV-MET hurtownia fotowoltaika, klimatyzacja, pompy ciepła, producent elementów montażowych

307454913 581691667083771 7699249945046806472 n

Specjalizujemy się w produkcji i sprzedaży elementów montażowych (konstrukcyjnych) do branży fotowoltaicznej. Robimy to skutecznie od kilku lat, wcześniej zdobywając doświadczenie za granicą, kiedy branża energii odnawialnej zapoczątkowała w Europie Zachodniej. Nasza wiedza i doświadczenie pomaga naszym klientom realizować się zawodowo zdobywając nowe rynki handlowe i usługowe.

Nasza firma posiada własne zaplecze produkcyjne co sprawia, że jesteśmy niezależnym dostawcą o pewnej pozycji na rynku, współpracujemy zarówno z czołowymi hurtowniami z branży fotowoltaicznej jak i indywidualnymi odbiorcami, którzy zajmują się usługami instalacyjnymi w całej Polsce.
W naszej ofercie można znaleźć wszystko co potrzebne jest do montażu kompletnej instalacji solarnej.

Współpraca z nami gwarantuje nie tylko dobrą jakość i ceny, ale również wsparcie doświadczeniem i naszą wiedzą. Wierzymy, że w ten sposób buduje się dobre relacje i wzajemny rozwój. Nasz zespół ciągle poszukuje nowych rozwiązań w branży – dzięki nam nasi Klienci na bieżąco zdobywają cenne informacje co ma duży wpływ na ich sukces na rynku.

fotowoltaikaWierzymy, że energia słoneczna będzie wykorzystywana w każdym domu tak jak woda z kranu. 

Aby to osiągnąć, poświęcamy się przede wszystkim temu, aby być najlepszym dostawcą akcesoriów fotowoltaicznych, zapewnić każdemu partnerowi niezawodne produkty i doskonałą obsługę.

Nasza firma bazuje na innowacyjności, skupiamy się na jakości i perfekcyjnej obsłudze klienta. Chcemy pozostawić coś dobrego naszym przyszłym pokoleniom.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i do kontaktu.

teamZ nami osiągniesz sukces!

Waga0,895 kg
Shopping Cart