fbpx

Hurtownia fotowoltaika klimatyzacja pompy ciepła

,

Mufa standard 3/4″ mosiądz

6,00  netto

Mufa standard 3/4” wykonana została z mosiądzu. Mufa to łącznik stosowany w instalacjach sieci wodociągowych oraz centralnego ogrzewania.

Availability: 10 w magazynie

Mufa jest jednym z podstawowych elementów każdej sieci pneumatycznej. Za pomocą mufy łączy się dwa urządzenia i odcinki układu.

Jest jednym z akcesoriów stosowanych przy budowie sieci pneumatycznej. Łączy dwa odcinki pręta gwintowanego.


Mufa standard 3/4” wykonana została z mosiądzu. Mufa to łącznik stosowany w instalacjach sieci wodociągowych oraz centralnego ogrzewania.

Kształtka gwintowana do wykonywania połączeń rozbieralnych w instalacjach wodnych, grzewczych i innych, w których płynie nieagresywny czynnik roboczy.

Kształtka z mosiądzu CW617N. Przeznaczona do połączeń z gwintem według normy ISO 228-1.

Parametry techniczne:
-Gwint wewnętrzny: 3/4
-Materiał: mosiądz


PV-MET hurtownia fotowoltaika, klimatyzacja, pompy ciepła, producent elementów montażowych

307454913 581691667083771 7699249945046806472 n

Specjalizujemy się w produkcji i sprzedaży elementów montażowych (konstrukcyjnych) do branży fotowoltaicznej. Robimy to skutecznie od kilku lat, wcześniej zdobywając doświadczenie za granicą, kiedy branża energii odnawialnej zapoczątkowała w Europie Zachodniej.

Nasza wiedza i doświadczenie pomaga naszym klientom realizować się zawodowo zdobywając nowe rynki handlowe i usługowe.

Nasza firma posiada własne zaplecze produkcyjne co sprawia, że jesteśmy niezależnym dostawcą o pewnej pozycji na rynku, współpracujemy zarówno z czołowymi hurtowniami z branży fotowoltaicznej jak i indywidualnymi odbiorcami, którzy zajmują się usługami instalacyjnymi w całej Polsce.

W naszej ofercie można znaleźć wszystko co potrzebne jest do montażu kompletnej instalacji solarnej.

Współpraca z nami gwarantuje nie tylko dobrą jakość i ceny, ale również wsparcie doświadczeniem i naszą wiedzą.

Wierzymy, że w ten sposób buduje się dobre relacje i wzajemny rozwój. Nasz zespół ciągle poszukuje nowych rozwiązań w branży – dzięki nam nasi Klienci na bieżąco zdobywają cenne informacje co ma duży wpływ na ich sukces na rynku.

fotowoltaikaWierzymy, że energia słoneczna będzie wykorzystywana w każdym domu tak jak woda z kranu. 

Aby to osiągnąć, poświęcamy się przede wszystkim temu, aby być najlepszym dostawcą akcesoriów fotowoltaicznych, zapewnić każdemu partnerowi niezawodne produkty i doskonałą obsługę.

Nasza firma bazuje na innowacyjności, skupiamy się na jakości i perfekcyjnej obsłudze klienta. Chcemy pozostawić coś dobrego naszym przyszłym pokoleniom.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i do kontaktu.

teamZ nami osiągniesz sukces!

Shopping Cart