fbpx

Hurtownia fotowoltaika klimatyzacja pompy ciepła

FoxAIR Hot Bypass system antyzamrożeniowy

870,00  netto

FoxAIR Hot Bypass system antyzamrożeniowy – stosowany do pomp ciepła FoxAIR typu monoblok.

Chroni pompę ciepła przed zamarzaniem wody w przypadku przerwy w dostawie prądu, unieruchomieniu (np. spowodowanego błędem przepływu) oraz zadziałania zabezpieczeń prądowych.

 

Availability: 11 w magazynie

foxair

FOXAIR to odłam globalnej marki FOXESS. To jeden z największych na świecie producentów rozwiązań do zastosowań w branży OZE


FoxAIR Hot Bypass system antyzamrożeniowy to kompletny zestaw, który ma za zadanie zapewnić ochronę przed zamarzaniem wody w pompie ciepła typu monoblok.

Awaryjne wymuszanie obiegu wody: System Hot Bypass Fox działa w sytuacjach awaryjnych, takich jak przerwa w dostawie prądu, unieruchomienie (np. spowodowane błędem przepływu) lub zadziałanie zabezpieczeń prądowych. W takich przypadkach automatycznie uruchamia pompę obiegową, aby wymusić obieg wody przez pompę ciepła.

Zabezpieczenie przed zamarzaniem: Głównym celem systemu jest ochrona przed zamarzaniem wody w układzie pompy ciepła. Dzięki temu można uniknąć uszkodzeń i utraty wydajności w niskich temperaturach.

Automatyczne uruchamianie pompy: Po montażu systemu, pompa jest automatycznie uruchamiana, co minimalizuje zafałszowania w odczycie temperatur i zapobiega zastaniu się pompy


Dane techniczne: 

  • Wymiary obudowy: 248 x 196 x 96 mm
  • Waga: 5,5 kg
  • Pojemność akumulatora: 18 Ah
  • Napięcie wyjściowe: 12 V
  • Czas pracy w trybie podtrzymania obiegu wody: Do 48 h
  • Pompa obiegowa: Maksymalny przepływ – 800 l/h, Maksymalna wysokość podnoszenia słupa wody – 5 m, Hałas – < 35 dB

Dokumenty do pobrania

1379791 acrobat adobe document file pdf icon

 

 

Karta katalogowa

Instrukcja obsługi

Waga5,5 kg
Wymiary25 × 20 × 10 cm
Shopping Cart