fbpx

Usługi świadczone przez PV-MET

Usługi montażowe

Firma PV-MET nie oferuje usług montażu, ale współpracuje z wieloma sprawdzonymi firmami instalatorskimi na rynku. Jeżeli chciałbyś dokonać zakupu instalacji fotowoltaicznej z usługą montażową – napisz lub zadzwoń do nas na biuro@pv-met.pl. Dołożymy wszelkich starań, żeby nasza oferta spełniła Twoje oczekiwania.

usługi fotowoltaika PV-MET

Usługi kafarowania

Posiadamy kafar samojezdny KB-2G, istnieje mozliwość wynajęcia urządzenia.

kafar kb-2g fotowoltaika PV-MET

Kafar samojezdny KB-2G przeznaczony jest do wbijania w grunt stalowych profili służących do mocowania paneli fotowoltaicznych. Profile (pale stalowe, drewniane, żelbetonowe) są wbijane za pomocą młota hydraulicznego z regulowanym dociskiem zapewnionym przez prowadnicę z napędem hydraulicznym. Kafar KB-2G na podwoziu gąsienicowym jest szczególnie przydatny do prac związanych z budową farm fotowoltaicznych.

Projektowanie farm fotowoltaicznych

usługi fotowoltaika PV-METFarma fotowoltaiczna to doskonały sposób na zieloną energię oraz pewny zysk przez kilkadziesiąt lat. Nasz partner PROCARTE ENERGETYKA zajmuje się projektowaniem oraz montażem elektrowni słonecznych na podzespołach renomowanych producentów. Odpowiednie doradztwo jakie oferuje zespół PROCARTE ENERGETYKA w kontekście przyszłej budowy farmy pozwoli na korzystne sfinansowanie i szybką spłatę inwestycji.

 

Pin It on Pinterest

Share This