fbpx

Hurtownia fotowoltaika klimatyzacja pompy ciepła

,

Klema uniwersalna z systemem uziemiającym PIN czarna anodowana

1,79  netto

Klema uniwersalna z systemem uziemiającym (PIN) umożliwia pewne połączenie paneli fotowoltaicznych, ale również gwarantuje bezpieczeństwo i skuteczność poprzez wbudowany system uziemiający.

 

Availability: 16954 w magazynie (może być zamówiony)

pv-met logo

PV-MET to nie tylko hurtownia, ale także producent aluminiowych systemów montażowych. Nasze produkty są niezbędne do szybkiego montażu paneli fotowoltaicznych na dachach i gruncie.


Klema uniwersalna z systemem uziemiającym PIN czarna umożliwia pewne połączenie paneli fotowoltaicznych, ale również gwarantuje bezpieczeństwo i skuteczność poprzez wbudowany system uziemiający.

Dane techniczne: 

  • Długość: 50 mm
  • Szerokość: 25 mm
  • Wysokość: 2 mm
  • Materiał: aluminium
  • Kolor: srebrna

Klema uniwersalna z systemem uziemiającym czarna dzięki doskonałym parametrom technicznym, estetyce oraz solidności wykonania, klema ta spełni oczekiwania zarówno profesjonalistów, jak i entuzjastów energii słonecznej.

Wyprodukowana z anodowanego aluminium, klema uniwersalna prezentuje się nie tylko estetycznie w kolorze czarnym, ale również gwarantuje trwałość oraz lekkość.

System uziemiający to kluczowy element w instalacjach elektrycznych i fotowoltaicznych. Jego głównym zadaniem jest bezpieczne odprowadzenie prądu do ziemi w przypadku awarii lub porażenia prądem elektrycznym.

Waga0,025 kg
Wymiary5 × 2,5 × 3,5 cm
Shopping Cart