fbpx

Hurtownia fotowoltaika klimatyzacja pompy ciepła

,

FoxEss S-BOX PLUS przeciwpożarowy wyłącznik bezpieczeństwa PPOŻ

719,00  netto

FoxEss S-BOX PLUS przeciwpożarowy wyłącznik bezpieczeństwa PPOŻ, gwarantuje bezpieczeństwo, rozłącza obwód prądu stałego podczas przerwy w zasilaniu po stronie prądu zmiennego.

Wyłącznik działa na zasadzie załączania obwodu DC po przywróceniu zasilania AC.

Availability: 9 w magazynie (może być zamówiony)

foxess logo

FOXESS to światowy lider w produkcji falowników i rozwiązań do magazynowania energii. Ich produkty są uosobieniem ducha innowacyjności i ekologiczności.


FoxEss S-BOX PLUS to innowacyjny przeciwpożarowy wyłącznik bezpieczeństwa, zaprojektowany z myślą o instalacjach fotowoltaicznych.

 1. Funkcja Przeciwpożarowa: Wyłącznik S-BOX PLUS działa zgodnie z ujednoliconymi procedurami strażackimi na całym świecie. Jego zadaniem jest automatyczne przerwanie obwodu prądu stałego (DC) w przypadku pożaru lub awarii sieci energetycznej. Dzięki temu przewody solarne nie pozostają pod napięciem w sytuacji zagrożenia.
 2. Obsługa Stringów: Wyłącznik obsługuje cztery stringi paneli fotowoltaicznych, co pozwala na elastyczne dostosowanie do różnych konfiguracji systemów.
 3. Napięcie Robocze: Zakres napięcia DC wynosi 1500 V.
 4. Automatyczne Zadziałanie: Po zaniku zasilania AC, wyłącznik automatycznie włącza obwód DC po około 6 sekundach, zapewniając ciągłość pracy w przypadku chwilowych braków napięcia.
 5. Interfejs RS485: Wykorzystanie interfejsu RS485 umożliwia zewnętrzną komunikację i podgląd danych o napięciu sieciowym oraz stanie wyłącznika.
 6. Solidna Konstrukcja: Obudowa z tworzywa sztucznego o stopniu ochrony IP66 pozwala na swobodny wybór miejsca instalacji, z uwzględnieniem wskazań producenta.
 7. Temperatura Pracy: Wyłącznik działa w zakresie temperatur od -20°C do +50°C.

Dane Techniczne:

 • Liczba Stringów: 4
 • Zakres Prądu DC na String: 25 A
 • Zakres Napięcia AC: 100 V – 270 V
 • Napięcie Znamionowe: 230 V AC
 • Prąd Znamionowy: 30 mA
 • Styk Bezpotencjałowy: 24 V DC – 300 mA maks
 • Zakres Temperatury Przechowywania: -40°C do +85°C

Dokumenty do pobrania

1379791 acrobat adobe document file pdf icon

 

 

Karta katalogowa

Waga2,4 kg
Wymiary33 × 24 × 13 cm
Shopping Cart