fbpx

Hurtownia fotowoltaika klimatyzacja pompy ciepła

,

Szafa RACK Emiter Net stojąca 19″ do 5 modułów bateryjnych FoxESS EM/BAT-FOXESS-5B1

1449,00  netto

Szafa RACK Emiter Net stojąca 19″ o symbolu EM/BAT-FOXESS-5B1, dedykowana jest do 5 modułów bateryjnych FoxESS. Przeznaczona do stosowania wewnątrz pomieszczeń. Szafa kompletnie zmontowana, pakowana w karton.

Brak w magazynie

logo emiternet

 

Specyfikacje

 

Szafa RACK Emiter Net stojąca 19″ o symbolu EM/BAT-FOXESS-5B1, dedykowana jest do 5 modułów bateryjnych FoxESS.

Konstrukcja szafy wykonana z blachy o grubości 1,5 mm. Drzwi przednie z blachy z zamkiem 1-punktowym, z możliwością montażu prawo i lewo stronnie.

Ściana tylna posiada 2 przepusty szczotkowe do wyprowadzenia kabli (100×50 mm). W szafie znajduje się jedna płaszczyzna 19’’ pionowych profili montażowych, mocowanych na poziomych trawersach. Poprzez zastosowanie dedykowanych uchwytów, szafa przystosowana jest do montażu 5 modułów bateryjnych firmy FoxESS.

Przeznaczona do stosowania wewnątrz pomieszczeń. Szafa kompletnie zmontowana, pakowana w karton.


Parametry

Kolor: biały RAL 9003

Wymiary (szer. x gł. wys.): 545x610x770 mm (bez stopek), 545x610x790mm (ze stopkami)

Waga: 45 kg

Maksymalne obciążenie: 120 kg

Kod producenta: EM/BAT-FOXESS-5B1

Kod EAN: 5904905307736

file pdf iconKarta katalogowa 


PV-MET sp. z o.o. producent i hurtownia akcesoriów fotowoltaicznych

307454913 581691667083771 7699249945046806472 n

Specjalizujemy się w produkcji i sprzedaży elementów montażowych (konstrukcyjnych) do branży fotowoltaicznej. Robimy to skutecznie od kilku lat, wcześniej zdobywając doświadczenie za granicą, kiedy branża energii odnawialnej zapoczątkowała w Europie Zachodniej. Nasza wiedza i doświadczenie pomaga naszym klientom realizować się zawodowo zdobywając nowe rynki handlowe i usługowe.

Nasza firma posiada własne zaplecze produkcyjne co sprawia, że jesteśmy niezależnym dostawcą o pewnej pozycji na rynku, współpracujemy zarówno z czołowymi hurtowniami z branży fotowoltaicznej jak i indywidualnymi odbiorcami, którzy zajmują się usługami instalacyjnymi w całej Polsce.
W naszej ofercie można znaleźć wszystko co potrzebne jest do montażu kompletnej instalacji solarnej.

Współpraca z nami gwarantuje nie tylko dobrą jakość i ceny, ale również wsparcie doświadczeniem i naszą wiedzą. Wierzymy, że w ten sposób buduje się dobre relacje i wzajemny rozwój. Nasz zespół ciągle poszukuje nowych rozwiązań w branży – dzięki nam nasi Klienci na bieżąco zdobywają cenne informacje co ma duży wpływ na ich sukces na rynku.

fotowoltaikaWierzymy, że energia słoneczna będzie wykorzystywana w każdym domu tak jak woda z kranu. 

Aby to osiągnąć, poświęcamy się przede wszystkim temu, aby być najlepszym dostawcą akcesoriów fotowoltaicznych, zapewnić każdemu partnerowi niezawodne produkty i doskonałą obsługę.

Nasza firma bazuje na innowacyjności, skupiamy się na jakości i perfekcyjnej obsłudze klienta. Chcemy pozostawić coś dobrego naszym przyszłym pokoleniom.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i do kontaktu.

teamZ nami osiągniesz sukces!

Waga45 kg
Wymiary54 × 61 × 77 cm
Shopping Cart