fbpx

Hurtownia fotowoltaika klimatyzacja pompy ciepła

,

Podstawa pod pompę ciepła FrameFoot FF-755 stojak antywibracyjny 360kg

360,00  netto

Podstawa pod pompę ciepła FrameFoot FF-755 – solidna konstrukcja wolnostojąca dla efektywnej instalacji systemów pomp ciepła oraz skraplaczy klimatyzatorów, które są umieszczane na powierzchniach gruntu lub płaskich dachach o maksymalnym spadku do 5%. Stojak jest antywibracyjny.

Podstawa FrameFoot to niezawodny antywibracyjny fundament z możliwością wielopoziomowej regulacji, co umożliwia montaż urządzeń na różnych rodzajach podłoża.

Availability: 5 w magazynie

6d7e80c044a297b82086359dec93

 

Podstawa pod pompę ciepła FrameFoot FF-755 – solidna konstrukcja wolnostojąca dla efektywnej instalacji systemów pomp ciepła oraz skraplaczy klimatyzatorów, które są umieszczane na powierzchniach gruntu lub płaskich dachach o maksymalnym spadku do 5%.

Stojak jest antywibracyjny.

Podstawa FrameFoot to niezawodny antywibracyjny fundament z możliwością wielopoziomowej regulacji, co umożliwia montaż urządzeń na różnych rodzajach podłoża.

Specjalnie zaprojektowana, aby sprostać wymaganiom profesjonalnych instalatorów, konstrukcja wolnostojąca oferuje solidność, łatwość montażu i wyjątkową wytrzymałość.


Zalety:

 • Optymalny stojak dla pomp ciepła: FrameFoot zapewnia solidne wsparcie dla różnych typów pomp ciepła, zapewniając im stabilność i optymalne funkcjonowanie.
 • Regulowana poprzeczka pozioma zapewniająca płynną możliwość dopasowania rozstawu podstawy do szerokości urządzenia w zakresie 450-755 mm,
 • Wytrzymałość i trwałość: Zbudowana z wysokiej jakości materiałów, wyposażona w zabezpieczenie antykorozyjne. FrameFoot gwarantuje długotrwałą wytrzymałość, co zapewnia stabilność instalacji przez wiele lat.
 • Łatwy Montaż: Dzięki precyzyjnemu projektowi, instalatorzy mogą szybko i sprawnie zamontować systemy na podstawie, oszczędzając cenny czas.
 • Antywibracyjna: Dzięki specjalnie zaprojektowanym stopom z gumy recyklingowej SBR, oraz podkładkom EPDM podstawa doskonale redukuje ewentualne hałasy wywołane wibracją urządzenia,
 • Nośność max., 360 kg,

  Specyfikacje techniczne:

 • Materiał: Stal cynkowana i malowana proszkowo, kolor RAL7021,
 • Wykonana zgodnie z normą: EN 1993-4-2:2009, EN 10025,
 • Wszystkie łączniki i śruby wykonane ze stali nierdzewnej,
 • Do urządzeń o maksymalnych wymiarach 755 x 520 mm (szerokość x głębokość),
 • Regulowana wysokości podstawy w zakresie 330-370 mm za pomocą śruby M12,
 • Regulowana poprzeczka pozioma zapewniająca płynną możliwość dopasowania rozstawu podstawy do szerokości urządzenia w zakresie 450-755 mm,

FrameFoot to niezbędny element dla profesjonalnych instalatorów, którzy dążą do efektywnych i trwałych instalacji pomp ciepła i skraplaczy klimatyzatorów.


Dokumenty do pobrania

file pdf iconKarta katalogowa

file pdf iconInstrukcja


PV-MET hurtownia fotowoltaika, klimatyzacja, pompy ciepła, producent elementów montażowych

307454913 581691667083771 7699249945046806472 n

Specjalizujemy się w produkcji i sprzedaży elementów montażowych (konstrukcyjnych) do branży fotowoltaicznej. Robimy to skutecznie od kilku lat, wcześniej zdobywając doświadczenie za granicą, kiedy branża energii odnawialnej zapoczątkowała w Europie Zachodniej.

Nasza wiedza i doświadczenie pomaga naszym klientom realizować się zawodowo zdobywając nowe rynki handlowe i usługowe.

Nasza firma posiada własne zaplecze produkcyjne co sprawia, że jesteśmy niezależnym dostawcą o pewnej pozycji na rynku, współpracujemy zarówno z czołowymi hurtowniami z branży fotowoltaicznej jak i indywidualnymi odbiorcami, którzy zajmują się usługami instalacyjnymi w całej Polsce.

W naszej ofercie można znaleźć wszystko co potrzebne jest do montażu kompletnej instalacji solarnej.

Współpraca z nami gwarantuje nie tylko dobrą jakość i ceny, ale również wsparcie doświadczeniem i naszą wiedzą. Wierzymy, że w ten sposób buduje się dobre relacje i wzajemny rozwój.

Nasz zespół ciągle poszukuje nowych rozwiązań w branży – dzięki nam nasi Klienci na bieżąco zdobywają cenne informacje co ma duży wpływ na ich sukces na rynku.

fotowoltaikaWierzymy, że energia słoneczna będzie wykorzystywana w każdym domu tak jak woda z kranu. 

Aby to osiągnąć, poświęcamy się przede wszystkim temu, aby być najlepszym dostawcą akcesoriów fotowoltaicznych, zapewnić każdemu partnerowi niezawodne produkty i doskonałą obsługę.

Nasza firma bazuje na innowacyjności, skupiamy się na jakości i perfekcyjnej obsłudze klienta. Chcemy pozostawić coś dobrego naszym przyszłym pokoleniom.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i do kontaktu.

teamZ nami osiągniesz sukces!

Waga17 kg
Shopping Cart