fbpx

Hurtownia fotowoltaika klimatyzacja pompy ciepła

,

LFP pompa obiegowa elektroniczna ePCO 25/40‑70Z 180mm

296,37  netto

Pompa obiegowa elektroniczna ePCO 25/40‑70Z – zastosowana jest do wymuszania obiegu w instalacjach C.O posiada ona dwie wysokości podnoszenia.

Pompa obiegowa elektroniczna ePCO zapewnia w swych aplikacjach optymalną wydajność i przynosi znaczące korzyści w oszczędzaniu energii, za sprawą zaawansowanej technologii, zastosowaniu synchronicznego silnika z magnesem trwałym i przetwornicy częstotliwości.

Elektronika pozwala na odpowiednie ustawienia parametrów i dostosowanie charakterystyk do instalacji grzewczej.

Availability: 15 w magazynie

logo LFP

Leszczyńska Fabryka Pomp to firma szczycąca się wieloletnią tradycją. Jako Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością działa od 1992 roku. LFP Sp. z o.o. jest spółką pracowniczą ze 100% udziałem kapitału polskiego.

Obecnie LFP to krajowy lider w produkcji pomp i systemów pompowych oraz jeden z najnowocześniejszych producentów komponentów z żeliwa na świecie.


Pompa obiegowa elektroniczna ePCO zapewnia w swych aplikacjach optymalną wydajność i przynosi znaczące korzyści w oszczędzaniu energii, za sprawą zaawansowanej technologii, zastosowaniu synchronicznego silnika z magnesem trwałym i przetwornicy częstotliwości. Elektronika pozwala na odpowiednie ustawienia parametrów i dostosowanie charakterystyk do instalacji grzewczej.

Pompa obiegowa elektroniczna ePCO 25/40‑70Z – zastosowana jest do wymuszania obiegu w instalacjach C.O posiada ona dwie wysokości podnoszenia.

Pompa ePCO 25/40‑70 zastępuje jednocześnie w parametrach Q (wydajność) i H (wysokość podnoszenia) czyli dwa typy pomp 25/40 i 25/60. Poprzez zastosowanie jedno‑sekwencyjnego przycisku umieszczonego na panelu sterującym silnika pompy. Pozwala on na wybranie odpowiedniej charakterystyki stałej lub proporcjonalnej z wysokością podnoszenia 4, 5 lub 6m.

Pompa obiegowa elektroniczna ePCO bez dławicowa jej korpus wykonany jest z żeliwa. Silnik synchroniczny z magnesem trwałym, wirnik zamknięty kompozytowy, ceramiczny wał i łożyska, stojan ze stali chromowo‑niklowej. Natomiast obudowa silnika jest z aluminium.


Specyfikacje Techniczne:

Pobór Mocy Silnika (P1): 45 W
Prąd Znamionowy: 0.32 A
Podłączenie Elektryczne: Zaciski
Stopień Ochrony (IP): IP44
Klasa Izolacji wg IEC: H
Sterownik Obrotów Silnika: Wbudowany
Sposób Regulacji Prędkości Obrotowej: Bezstopniowo
Długość Wbudowania: 180 mm
Wskaźnik Efektywności Energetycznej (EEI): 0.2


CECHY I ZALETY:

  • jedno sekwencyjny przycisk (trzy zakresy)
  • cicha praca
  • standardowe wymiary montażowe króćców
  • solidna konstrukcja
  • niskie zużycie energii (klasa energetyczna A)
  • dzięki funkcji AUTO sterującej różnicą ciśnienia
  • niezawodna
  • łatwa obsługa
  • maksymalne ciśnienie w układzie 10 bar
  • zakres pracy od 2°C do 110°C

Dokumenty do pobrania

file pdf iconKarta katalogowa


PV-MET hurtownia fotowoltaika, klimatyzacja, pompy ciepła, producent elementów montażowych

307454913 581691667083771 7699249945046806472 n

Specjalizujemy się w produkcji i sprzedaży elementów montażowych (konstrukcyjnych) do branży fotowoltaicznej.

Robimy to skutecznie od kilku lat, wcześniej zdobywając doświadczenie za granicą, kiedy branża energii odnawialnej zapoczątkowała w Europie Zachodniej.

Nasza wiedza i doświadczenie pomaga naszym klientom realizować się zawodowo zdobywając nowe rynki handlowe i usługowe.

Nasza firma posiada własne zaplecze produkcyjne co sprawia, że jesteśmy niezależnym dostawcą o pewnej pozycji na rynku, współpracujemy zarówno z czołowymi hurtowniami z branży fotowoltaicznej jak i indywidualnymi odbiorcami, którzy zajmują się usługami instalacyjnymi w całej Polsce.

W naszej ofercie można znaleźć wszystko co potrzebne jest do montażu kompletnej instalacji solarnej.

Współpraca z nami gwarantuje nie tylko dobrą jakość i ceny, ale również wsparcie doświadczeniem i naszą wiedzą. Wierzymy, że w ten sposób buduje się dobre relacje i wzajemny rozwój.

Nasz zespół ciągle poszukuje nowych rozwiązań w branży – dzięki nam nasi Klienci na bieżąco zdobywają cenne informacje co ma duży wpływ na ich sukces na rynku.

fotowoltaikaWierzymy, że energia słoneczna będzie wykorzystywana w każdym domu tak jak woda z kranu. 

Aby to osiągnąć, poświęcamy się przede wszystkim temu, aby być najlepszym dostawcą akcesoriów fotowoltaicznych, zapewnić każdemu partnerowi niezawodne produkty i doskonałą obsługę.

Nasza firma bazuje na innowacyjności, skupiamy się na jakości i perfekcyjnej obsłudze klienta. Chcemy pozostawić coś dobrego naszym przyszłym pokoleniom.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i do kontaktu.

teamZ nami osiągniesz sukces!

Waga2 kg
Wymiary20 × 20 × 20 cm
Shopping Cart