fbpx

Chcielibyśmy poinformować, że oficjalnie 31.12.2021 r. zostaliśmy autoryzowanym dystrybutorem marki Ja Solar


Historia marki

JA Solar Holdings to firma zajmująca się rozwojem energii słonecznej założona w dzielnicy Yangpu w Szanghaju. Projektują, opracowują, produkują i sprzedają ogniwa słoneczne i moduły słoneczne, a ich siedziba znajduje się w Chińskiej Republice Ludowej .

Firma zajmuje się również produkcją i sprzedażą monokrystalicznych i multikrystalicznych ogniw słonecznych.

Sprzedaje swoje produkty przede wszystkim za pośrednictwem zespołu pracowników sprzedaży i marketingu modułów fotowoltaicznych producentów, którzy montują i integrują ogniwa słoneczne w moduły i systemy przekształcające światło słoneczne w energię elektryczną.

Produkuje również szeroką gamę standardowych i specjalistycznych modułów słonecznych.


logo ja solar od lat cieszy się zasłużonym statusem jednego z topowych producentów modułów fotowoltaicznych na świecie. Firma posiada 12 zakładów produkcyjnych oraz 27 fili działających w 135 krajach.

 

Dzięki ciągłym innowacjom technologicznym, stabilnej pozycji finansowej oraz dobrze rozwiniętej globalnej sieci sprzedaży i serwisu, firma JA Solar zyskała szerokie uznanie klientów krajowych i międzynarodowych i znalazła się na liście „Fortune 500 China 500” oraz „Global Top 500 New Energy Przedsiębiorstwa” przez wiele kolejnych lat.

Certyfikat autoryzowanego dystrybutora Ja Solar

Certyfikat autoryzowanego dystrybutora Ja Solar

Firma cechuje się wysoką kulturą i dbaniem o pracownika

„Każde wielkie przedsięwzięcie wymaga świetnego zespołu, a za każdym świetnym zespołem stoi wspaniała kultura korporacyjna. Kultura JA Solar skupia się nie tylko na podejmowaniu wielkich przedsięwzięć, ale także na wychowywaniu wspaniałych ludzi.” Przewodniczący Jin Baofang

Wydajność modułów

Moduły typu n generują średnio o 3,9% więcej energii elektrycznej niż moduły typu p.

Panele fotowoltaiczne Ja Solar czarna i srebrna rama

PV-MET oferta

W swojej ofercie posiadamy panele fotowoltaiczne Ja Solar w następujących mocach: 375 W, 385 W, 405 W, 410 W, 460 W, 500 W, 545 W

Do wyboru w ramie srebrnej bądź czarnej.

Zapraszamy do naszych partnerskich filii w Krakowie, Bochni, Tarnowie, Kielcach i Rzeszowie.

Pin It on Pinterest

Share This