fbpx

Hurtownia fotowoltaika klimatyzacja pompy ciepła

HERZ reduktor ciśnienia membranowy 2682 DN25

220,00  netto

HERZ reduktor ciśnienia membranowy 2682 DN25 przeznaczony jest do zabezpieczenia instalacji przed nadmiernym ciśnieniem (zmniejsza ciśnienie na wejściu do poziomu ciśnienia roboczego).

Zastosowanie również znajdzie w systemach ogrzewania w celu ochrony kotła przed wzrostem ciśnienia. Ciśnienie wyjściowe jest regulowane i nie ulega zmianie wraz ze zmianą ciśnienia wejściowego.

Availability: 2 w magazynie

logo herz

 

Grupa HERZ Armaturen Ges.m.b.H. należy do grona wiodących, europejskich producentów armatury i systemów instalacyjnych.

Każdy z oferowanych produktów marki HERZ powstaje zgodnie z certyfikatem zapewnienia jakości ISO 9001 i objęty jest 5 lub nawet 10-letnim okresem gwarancyjnym.


HERZ reduktor ciśnienia membranowy 2682 DN25 przeznaczony jest do zabezpieczenia instalacji przed nadmiernym ciśnieniem (zmniejsza ciśnienie na wejściu do poziomu ciśnienia roboczego).

Zastosowanie również znajdzie w systemach ogrzewania w celu ochrony kotła przed wzrostem ciśnienia. Ciśnienie wyjściowe jest regulowane i nie ulega zmianie wraz ze zmianą ciśnienia wejściowego.

Najczęściej reduktor ciśnienia montowany jest za licznikiem wody, pomiędzy dwoma zaworami odcinającymi. Przyłącze można uszczelnić przy pomocy konopi z pastą uszczelniającą lub taśmy teflonowej.

Kierunek zabudowy musi być zgodny ze strzałką na korpusie i kierunkiem przepływu wody. Fabryczna nastawa reduktorów Herz serii 2682 wynosi 3 bary.

Regulacji dokonuje się przez obracanie zielonym pokrętłem. Obracając pokrętło w lewo, zwiększa się ciśnienie wyjściowe. Obrócenie pokrętłem poza zakres nastaw na reduktorze może spowodować jego uszkodzenie.

Dla domów jednorodzinnych zaleca się maksymalne ciśnienie wyjściowe na poziomie 4 bar. Wpływa to na długą żywotność i niższe koszty.

Przy każdym nowym ustawieniu ciśnienia wyjściowego, odbiór wody powinien być otwarty i zamknięty. Zaleca się przeprowadzenie konserwacji membranowego reduktora ciśnienia przez autoryzowanych instalatorów, zgodnie z normą DIN 1988.

Producent zaleca sprawdzanie stanu filtra w reduktorze kilka razy w roku. Jeśli to konieczne to oczyścić go  lub wymienić na nowy. Klucz do konserwacji jest dołączony w każdym opakowaniu reduktora ciśnienia.

W naszej ofercie dostępny również HERZ reduktor ciśnienia membranowy 2682 DN20


Dane techniczne 

  • maksymalne ciśnienie wejściowe 16 barów
  • zakres ciśnienia wyjściowego 1 – 6 barów
  • maksymalna temperatura pracy 40°C
  • minimalny spadek ciśnienia 1 bar
  • gwint zewnętrzny na śrubunku 1″

Dokumenty do pobrania

file pdf icon Karta katalogowa 


PV-MET hurtownia fotowoltaika, klimatyzacja, pompy ciepła, producent elementów montażowych

307454913 581691667083771 7699249945046806472 n

Specjalizujemy się w produkcji i sprzedaży elementów montażowych (konstrukcyjnych) do branży fotowoltaicznej. Robimy to skutecznie od kilku lat, wcześniej zdobywając doświadczenie za granicą, kiedy branża energii odnawialnej zapoczątkowała w Europie Zachodniej. Nasza wiedza i doświadczenie pomaga naszym klientom realizować się zawodowo zdobywając nowe rynki handlowe i usługowe.

Nasza firma posiada własne zaplecze produkcyjne co sprawia, że jesteśmy niezależnym dostawcą o pewnej pozycji na rynku, współpracujemy zarówno z czołowymi hurtowniami z branży fotowoltaicznej jak i indywidualnymi odbiorcami, którzy zajmują się usługami instalacyjnymi w całej Polsce.
W naszej ofercie można znaleźć wszystko co potrzebne jest do montażu kompletnej instalacji solarnej.

Współpraca z nami gwarantuje nie tylko dobrą jakość i ceny, ale również wsparcie doświadczeniem i naszą wiedzą. Wierzymy, że w ten sposób buduje się dobre relacje i wzajemny rozwój. Nasz zespół ciągle poszukuje nowych rozwiązań w branży – dzięki nam nasi Klienci na bieżąco zdobywają cenne informacje co ma duży wpływ na ich sukces na rynku.

fotowoltaikaWierzymy, że energia słoneczna będzie wykorzystywana w każdym domu tak jak woda z kranu. 

Aby to osiągnąć, poświęcamy się przede wszystkim temu, aby być najlepszym dostawcą akcesoriów fotowoltaicznych, zapewnić każdemu partnerowi niezawodne produkty i doskonałą obsługę.

Nasza firma bazuje na innowacyjności, skupiamy się na jakości i perfekcyjnej obsłudze klienta. Chcemy pozostawić coś dobrego naszym przyszłym pokoleniom.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i do kontaktu.

teamZ nami osiągniesz sukces!

Shopping Cart